Retush - 2010-08-27 21:28:38

Obecnie najpopularniejszy bokser w Polsce Tomasz Adamek,po pokonaniu Michaela Granta,mówi że potrzebuje łatwego rywala,ale takim miał być Grant.Co więc Adamek osiągnął w ciężkiej i co jeszcze osiągnie.

Tomasz Adamek jak wszyscy wiemy zadebiutował w ciężkiej,24 października walką z innym Polskim bokserem Andrzejem Gołotą.Wynik potyczki znamy,jej przebieg także.Oglądałem nie dawno na serwisie YouTube,owej walki i powiem że tak krytykowana postawa Andrzeja jest moim zdaniem zbyt ostra,po pierwsze bardzo dobry balans ciała,i serce jak napisał pan Andrzej Kostyra "Gołota walczył bohatersko",niestety lata robią swoje i Gołota swoje atuty stracił.Tomasz nigdy nie powinien szczycić się zwycięstwem nad Andrzejem,a Andrzej nie powinien się wstydzić.Postawa Adamka była nie fair,co by nie było to Andrzej,Adamkowi pomógł,a ten, odpłacił mu się oszczerstwami,aż w końcu zaprosił go na ring,i to wszytko zrobił wielki katolik.

Jason Estrada,nie był wybitnym bokserem dopóki,nie dał dobrej walki z Adamkiem,kiedy to po niej stał się trudnym nie wygodnym przeciwnikiem z mocnym ciosem(na 16 zwycięstw 4 przed czasem).

Chris Arreola to jak dziś już wiem,słaby "bokserzyna" z dobrym ciosem i nic więcej.Jeśli chodzi o technikę czy pracę nóg,to zwyczajne dno.Sądzę że Arreola to jedynie znane nazwisko.A dlaczego znane?Bo jest maskotką HBO.Gdyby nie to to uważam że by był mniej znanym bokserem od Jasona Estrady.Gdy widziałem co robi Arreola,to aż żal była na to patrzeć,on nie bił on opierał ręce o Tomka,nogi zawsze w tyle.Wykorzystuje może ze 50% tego co na prawdę potrafi jeśli chodzi o siłę ciosu,i z 10 tego co może poprawić w technice i pracy nóg.Bokser zupełnie pasujący Adamkowi,a i tak jeden z sędziów dał remis 114:114

Śmieszą mnie te komentarze, mówiące o tym że Grant był lepszy niż w walce z Gołotą.Gdyby Adamek walczył z Grantem z 1999 roku,na pewno został by znokautowany.Grant był szybszy,i przede wszystkim aktywniejszy.Sam Michael mówił że jego walka z Gołotą była najlepsza w jego karierze.Dla Adamka miał być to spacerek,a co było?Wiemy.

Teraz Adamek liczy na odpoczynek,każda z tych walk miała być spacerkiem,ale jak widać Adamek nie jest taki dobry,albo jego wszyscy rywale byli tacy dobrzy.Nie wiem może niech zawalczy z Jerzym Kulejem,był by hit w Polsce,ala Rocky VI .

Czekam na komentarze,chętnie podyskutuję.

Hekos - 2010-08-27 21:46:34

świetnie to streściłeś. Może gdyby miał lepszy cios. Ale aby mieć dobry cios to trzeba być urodzonym ciężkim.

Retush - 2010-08-27 21:58:21

Gdyby trafił na jakiegoś dobrego boksera to by się rozbił,bo ani Estrada ani Arreola to nie najlepsi technicy,a Michael i Andrzej...

BoXFunPL - 2010-08-29 23:16:40

Być może. Ale ja myślę że nie doceniacie (a wogóle nie musicie bo nie jesteście jego fanami co niektórzy) jego możliwości. Kto wie może nas kiedyś zaskoczy gdy trafi na kogoś "wielkiego". Jak zawsze czas pokaże.

Retush - 2010-08-30 15:28:44

BoxFunPL powiedzmy...,ale jednak w dotychczasowej jego karierze w wadze ciężkiej nie pokazał nic szczególnego.Nie wiem może jego mottem jest  "Jak się nie zeszmacisz to się nie wzbogacisz"-aluzja to walki z Endriu.

jakie są skutki tuningu zippa www.sesja.pun.pl czemu bateria od telefonu spuchla www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl the west sektory fort mapa