" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne


#1 2010-08-27 20:57:32

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Adamek:Marzy mi się lżejsza walka

Ledwo stoczył czwartą batalię w wadze ciężkiej, a już wszyscy czekają na następną. Kto będzie jego rywalem? Polak rozwiewa wątpliwości - nikt z gigantów, to ma być łatwiejsze starcie.


Wczoraj na łamach "Faktu" Tomka Adamka wyzwał na pojedynek Albert Sosnowski. Później się tłumaczył, że dziennikarze przekręcili jego słowa
, ale obóz "Górala" podchwycił temat i z chęcią doprowadziłby do takiej walki. Ale na pewno nie w tym roku.



-Dlaczego? Adamek na przełomie listopada i grudnia wyjdzie najprawdopodobniej do ringu, ale jego rywalem nie będzie nikt z górnej półki. Tak zadecydował Tomek i ludzie z jego otoczenia.

-Znając jednak moją naturę wiem, że powinienem stoczyć do końca roku lżejszą walkę aby nie zardzewieć. Apeluję więc do autorów medialnych sensacji aby dali sobie spokój w wyszukiwaniu nowych wysokich, silnych, przystojnych i groźnych pięściarzy dla Adamka - napisał bokser na swojej stronie.


-Teraz marzy mi się lżejsza walka, na której nie będę stawiał wszystkiego na jednej szali. Taka walka powinna pozwolić mi na pokazanie kolejnych przemian, jakie zachodzą w stylu mojej walki.


To dobre wyjście? Zależy. Walka z Grantem kosztowała Adamka sporo sił i teraz jedyne o czym marzy to odpoczynek, ale z drugiej strony bracia Kliczko swoje lata mają i w nieskończoność na Polaka przecież czekać nie będą...

Gadu-Gadu

Komentarz:

Ciekawe,kto będzie tym łatwym rywalem....


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mechatronika2009.pun.pl www.livelife.pun.pl www.avatar-her-elemente.pun.pl www.nagumie.pun.pl www.wojownicypiekiell.pun.pl