" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-01-06 19:47:53

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Gry PC

Były już gry przeglądarkowe więc nie może zabraknąć gier PC.
Tak więc po krótkim  wstępie przechodzimy do rzeczy.

Ulubiona Gra:
Gothic-szczególnie "jedynka" i "dwójka".W trzeciej części już nie ma tego klimatu.Nie wątpliwie doskonałym atutem gry jest fabuła jest wciągająca,wielowątkowa itp.

Gra na którą czekam:
Fight Night Round-aby wyszła kiedyś na PC'ty.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#2 2010-01-06 20:49:50

 BoXFunPL

Bywalec

9445720
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 158
Punktów :   

Re: Gry PC

Ja uwielbiam Call of Duty, lecz grałem w gothicka 2 i bardzo mi sie spodobał/ Teraz młuce w Sacred Plus/ I ogólnie lubię FPS'y i RPG.


A w co bym chciał zagrać: Call of Duty: Modern Warfare  lecz nie pozwala mi na to sprzęt

Ostatnio edytowany przez BoXFunPL (2010-01-08 20:32:40)


Życie jest jak papier toaletowy: długie, szare i do d***.

Offline

 

#3 2010-01-07 20:01:31

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Gry PC

Grałem w Call of Duty i pod względem innych "sztrzelanek" to CoD wymiata.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#4 2010-01-08 00:06:54

 Simson

Początkujący użytkownik

671068
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 63
Punktów :   

Re: Gry PC

nom fajne call of duty

Offline

 

#5 2010-01-08 22:33:33

Hagen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 17
Punktów :   

Re: Gry PC

Ja grałem w Gothic 1 ,2 ,3 czekam na 4 bardzo dobra gra polecam. Gothic to nie jedna gra w którą grałem polecam wam Fable, SpletForce. Więcej niepamientam duzo ich było ale w te co grałem polecam.

Offline

 

#6 2010-01-09 09:23:53

 Hekos

Moderator

15632520
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 276
Punktów :   

Re: Gry PC

Ja tam nielubie gier typu Gothic

Offline

 

#7 2010-01-09 16:47:40

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Gry PC

Przeszedlem gothic1,2 i Noc kruka bez kodow i wrazenia sa niezapomniane. Oprocz tego oczywiscie FIFA.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#8 2010-01-16 21:31:53

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Gry PC

Zaprawdę" powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci.
Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego Światła Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deiradh, Czas Końca.

A świat umrze wśród mrozu, skuty lodem i pokryty śniegiem..."

Przepowiednia Ithlinne Aegli aep Aevenien


Północnym krainom zagraża potworna zagłada - według przepowiedni elfiej wieszczki imieniem Ithlinne, świat zostanie zniszczony w Czasie Białego Zimna i Białego Światła, a od północy skuje go lód i pokryje śnieg. Przepowiednia końca nie jest jedynym zmartwieniem północnej ludności - niedawno skończyła się krwawa, okrutna wojna z południowym cesarstwem Nilfgaardu i elfami, która spowodowała wielkie spustoszenie żyznych niegdyś krain; upada władza skłóconych ze sobą królów rządzących w imię partykularnych, krótkoterminowych interesów... W tym całym chaosie i zamieszaniu jawi się nowy bastion pokoju - Zakon Płonącej Róży. Należący do niego rycerze obiecują bezpieczeństwo i dobrobyt, a także zjednoczenie całej Północy. Twierdzą również, że jedynie potęga czczonego przez nich ognia zdoła powstrzymać nadchodzącą zimę, ale kataklizm przeżyją tylko ludzie północy. Zakon zyskuje na znaczeniu - królestwo Aedrin przekazało mu pewne ziemie, z których prowadzi on wojnę z elfami z Doliny Kwiatów. Wydaje się, że wojowniczy mnisi dążą do wkupienia się w łaski możnych z północy i zapanowania nad zamieszkiwanymi dotychczas przez elfy pustkowiami.
Tymczasem na drogi i szlaki powróciły hordy bestii, w tym wiele dawno zapomnianych lub wytępionych. Potwory żywią się truchłami zmarłych, atakują żywych i szerzą strach wśród mieszkańców Północnych Królestw. Doszło nawet do tego, że plotkuje się o niemożliwym - że ktoś w tajemnicy hoduje te bestie, zamierzając wykorzystać je w nieznanym jeszcze celu...

W takich właśnie nieprzyjemnych czasach Geralt, bohater tej historii, powraca w tajemniczych okolicznościach do Kaer Morhen. Znaleziony nieprzytomny przez innych wiedźminów, starych znajomych, których nie pamięta, nie ma czasu na ochłonięcie. Wkrótce po jego powrocie twierdza zostaje zaatakowana - jest to pierwsze starcie, które przyjdzie nam stoczyć. W czasie kiedy poznajemy arkana sterowania, fabuła nabiera tempa. Z Kaer Morhen... Albo nie. Tego wam nie zdradzimy. Mimo, że to prolog, to warto się jednak z nim zapoznać samemu:)

Jeśli wiedźmin - dzięki staraniom gracza - przetrwa tę pierwszą bitwę, to czekają go następne. Bohater będzie podróżował po rozległych obszarach Temerii, odwiedzał różnorodne miejscowości, spotykał ciekawe postaci, czasami je zabijał... Dowie się, kto stoi za atakiem na Kaer Morhen i pozna tajemnice, które mogą zagrozić całemu światu.

Rozgrywka toczy się wprawdzie w świecie opisywanym w prozie Andrzeja Sapkowskiego, gracze nie muszą jednak znać jego powieści i opowiadań, aby móc czerpać z gry przyjemność. Intryga gry nie jest powiązana z wydarzeniami znanych z kart literatury, fani ASa odwiedzą jednak w niej wiele znajomych miejsc i spotkają kilka dobrze sobie znanych postaci.

Na zakończenie wypada jeszcze dodać, że osoby oczekujące fabuły typowej dla fantasy, to znaczy walki dobrego herosa z hordami najeżdżających świat złych nieumarłych, srodze się rozczarują. Srodze, ale pozytywnie, jeśli jest osobą dojrzałą, oczekującą dorosłej historii. Będzie tak dlatego, że zamiast tradycyjnych wątków, w Wiedźminie spotkacie się z intrygami politycznymi, przestępstwem, wątkami dotyczącymi dyskryminacji rasowej i problemów środowiska. Jednym słowem historia w Wiedźminie należy do dojrzałych - i tym samym bardzo ciekawych. Szczegółów zdradzać nie będziemy oczywiście, ale z całą odpowiedzialnością mówimy: jeśli znudził cię standardowy świat fantasy, powinieneś sięgnąć po Wiedźmina.



Od siebie dodam, ze przeczytalem wszystkie książki z serii Wiedźmin. To najlepsza ksiazka jaka czytalem, z powodu niesamowitego, czarnego humoru i rozterek białowłosego Wiedźmina z Ryvii.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#9 2010-02-01 15:51:16

gelu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Gry PC

Ja lubię gry gry strategiczne jak Age of Empires II i FIFE 09,08,07,PES 6

Offline

 

#10 2010-02-02 21:25:22

 BoXFunPL

Bywalec

9445720
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 158
Punktów :   

Re: Gry PC

Nie przepadam za strategiami ale jak już muszę to młucę w Stronghold 2 Deluxe / W moim przypadku RPG i FPS'y rules


Życie jest jak papier toaletowy: długie, szare i do d***.

Offline

 

#11 2010-02-06 11:02:49

 Hekos

Moderator

15632520
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 276
Punktów :   

Re: Gry PC

Fajna gra postaram się ja ściągnąć.

Offline

 

#12 2010-02-06 15:21:39

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Gry PC

Jak ci sie uda to napisz, ja sciagne jak sie dowiem ze nie ma wirow:)


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#13 2010-02-07 12:42:04

 Hekos

Moderator

15632520
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 276
Punktów :   

Re: Gry PC

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Hekos (2010-02-07 12:44:22)

Offline

 

#14 2010-02-14 00:04:38

 BoXFunPL

Bywalec

9445720
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 158
Punktów :   

Re: Gry PC

A teraz Gram w Super Mario Bros 3 i DSJ 2


Życie jest jak papier toaletowy: długie, szare i do d***.

Offline

 

#15 2010-02-14 10:21:28

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Gry PC

W Mario to gram na komórce:D
DSJ 3 ładniejsze.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nbaniggaz.pun.pl www.detroforum.pun.pl www.narutoxgra.pun.pl www.oazaczermna2007.pun.pl www.spis-ots.pun.pl