" />
Bokserskie forum dyskusyjne
Poniżej prezentuję wydarzenia ze świata boksu,które będą miały miejsce w najbliższym miesiącu-kwietniu.
iątek, 2 kwietnia
Mohegan Sun Casino, Uncasville (Connecticut, USA)
Delvin Rodriguez (24-4-2, 14 KO) vs Mike Arnaoutis (22-4-2, 10 KO), walka o pas USBA w kategorii półśredniej
Sobota, 3 kwietnia
M.E.N. Arena, Manchester (Anglia)
David Haye (23-1, 21 KO) vs John Ruiz (44-8-1,30 KO), walka o pas WBA w kategorii ciężkiej
Mandalay Bay, Las Vegas (Nevada, USA)
Rocky Juarez (28-5-1, 20 KO) vs Jason Litzau (26-2, 21 KO), walka o pas NABF w kategorii superpiórkowej
Bernard Hopkins (50-5-1, 32 KO) vs Roy Jones Jr. (54-6, 40 KO), walka pożegnalna
Piątek, 9 kwietnia
Hala Ośrodka Sportu i Rekreacji, Dzierżoniów
Piotr Wilczewski (25-1, 8 KO) vs Aziz Daari (24-13-4, 20 KO), walka o wakujący pas TWBA w kategorii superśredniej
Sobota, 10 kwietnia
Palenque de la Feria, Durango (Meksyk)
Cristian Mijares (38-6-2, 17 KO) vs Francisco Arce (30-5-2, 21 KO), walka rankingowa w kategorii koguciej
Thomas & Mack Center, Las Vegas (Nevada, USA)
Evander Holyfield (42-10-2, 27 KO) vs Francois Botha (47-4-3, 28 KO), walka o pas WBF w kategorii ciężkiej
BankAtlantic Center, Sunrise (Floryda, USA)
Guillermo Rigondeux (5-0, 4 KO) vs Reynaldo Lopez (30-7-3, 23 KO), walka rankingowa w kategorii superkoguciej
Celestino Caballero (33-2, 23 KO) vs Daud Cino Yordan (25-0, 19 KO), walka o tymczasowy pas WBA w kategorii piórkowej
Andre Berto (25-0, 19 KO) vs Carlos Quintana (27-2, 21 KO), walka o pas WBC w kategorii półśredniej
Środa, 14 kwietnia
Challenge Stadium, Perth (Australia)
Danny Green (28-3, 25 KO) vs Manny Siaca (22-6, 19 KO), walka o pas IBO w kategorii junior ciężkiej
Sobota, 17 kwietnia
Bordelandhalle, Magdeburg (Niemcy)
Sebastian Zbik (28-0, 10 KO) vs Domenico Spada (30-2, 15 KO), walka o tymczasowy pas WBC w kategorii średniej
Robert Stieglitz (37-2, 23 KO) vs Eduard Gutknecht (18-0, 7 KO), walka o pas WBO w kategorii superśredniej
Bell Centre, Montreal (Kanada)
Lucian Bute (25-0, 20 KO) vs Edison Miranda (33-4, 29 KO), walka o pas IBF w kategorii superśredniej
Boardwalk Hall, Atlantic City (New Jersey, USA)
Kelly Pavlik (36-1, 32 KO) vs Sergio Gabriel Martinez (44-2-2, 24 KO), walka o pasy WBC i WBO w kategorii średniej
MSH Messecenter Herning, Herning (Dania)
Carl Froch (26-0, 20 KO) vs Mikkel Kessler (42-2, 32 KO), walka o pas WBC w kategorii superśredniej
Citizens Business Bank Arena, Ontario (Kalifornia, USA)
Alfredo Angulo (17-1, 14 KO) vs Joel Julio (35-3, 31 KO), walka o tymczasowy pas WBO w kategorii junior średniej
Tomasz Adamek (40-1, 27 KO) vs Chris Arreola (28-1, 25 KO), walka rankingowa w kategorii ciężkiej
Piątek, 30 kwietnia
Nihon Budokan, Tokyo (Japonia)
Hozumi Hasegawa (28-2, 12 KO) vs Fernando Montiel (40-2-2, 30 KO), walka o pas WBC w kategorii koguciej
UIC Pavilion, Chicago (Illinois, USA)
Andrzej Fonfara (13-2, 4 KO) vs Roger Cantrell (15-1, 8 KO), walka o wakujący pas WBC Youth w kategorii półciężkiej
Zbiór przygotował zespół bokser.org
Offline
Teraz walka Holyfield-Botha,będzie ciekawie,bynajmniej mam taką nadzieje.Na kogo stawiacie?
Offline