" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne

#1 2010-04-20 15:54:19

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Konferencja Areola vs Adamek

Chris Arreola (28-1, 25 KO), który już w najbliższą noc z soboty na niedzielę stanie do pojedynku z Tomaszem Adamkiem (40-1, 28 KO), bardzo solidnie przepracował swój 8-tygodniowy obóz przygotowawczy. Znawcy boksu podkreślają, że w tak dobrej formie, nie widzieli go od lat.

- Chris jak się czujesz przed walką? Jak przebiegały twoje przygotowania do walki?
Chris Arreola: Czuję się świetnie, obóz treningowy był bardzo owocny. Była to dla mnie pewna nowość, ponieważ po raz pierwszy miałem pełne 8 tygodni przygotowań, bardzo intensywnych. Czuję się świetnie, jestem gotów stanąć do walki.

- Straciłeś trochę wagi, wyglądasz teraz na wagę pomiędzy 245-250 funtów, ale wyglądasz również jakbyś był jeszcze silniejszy. Czy to efekt twoich treningów z Darylem Hudsonem?
CA: Tak, wszystko to zasługa Daryla. Przygotował mi cały program, ja go tylko wykonuję. Jestem dla niego pełen szacunku, za pracę jaka wykonał ze mną, za każdą krople potu jaką ze mnie wycisnął. Efekt tego ciężkiego treningu będzie widać w sobotę.

- Czego oczekujesz od Tomasza Adamka w ringu?
CA: Na pewno nie będzie na mnie nacierał, szukał bitwy, nie ma na to szansy. Jeśli by tak zrobił, walka skończy się szybciej niż tego oczekuję.

- Czy jest to dla ciebie wyzwaniem, że będziesz musiał się wznieść na wyżyny bokserskie, użyć całego swojego bokserskiego arsenału?
CA: Z pewnością. To będzie walka, w której muszę pokazać wszystko co mam, cały mój bokserski kunszt. Zwykłe nacieranie tutaj nie wystarczy.

- Czy podniosłeś się już po walce z Vitalijem, czy ta walką będzie dla ciebie swego rodzaju odkupieniem? Czy chcesz wrócić na sam szczyt?
CA: Zdecydowanie, podniosłem się po tej walce, przegrałem ją, i była ona dla mnie swego rodzaju objawieniem, przejrzałem na oczy. Wiem, że to co mi się przydarzyło z Kliczką, nigdy więcej się nie powtórzy. Nigdy więcej, zdobędę ten tytuł.

- Czyli to twój cel, zdobyć tytuł?
CA: Zdecydowanie tak, chcę go dla siebie, chcę tworzyć historie boksu.

- Czy to dla ciebie jest jakaś wyjątkowa sprawa, że byłbyś pierwszym Meksykaninem, mistrzem świata wagi ciężkiej?
CA: Jasne, zdecydowanie. Chcę tego tytułu jak nic innego, jak mnie zabraknie na tym świecie, wspomnienie o mnie będzie żyło nadal. To tak jak historia Jacka Johnsona, pierwszego ciemnoskórego mistrza świata wagi ciężkiej, minęło od tych wydarzeń tyle lat, a każdy o tym mówi. Ja natomiast, będę pierwszym Meksykaninem, mistrzem wagi ciężkiej.

Komentarz:

Ciśniesz Chris,zjedz go,pobij daj Gołocie radość,daj mi radość,pokaż temu pyszałkowi że królem nie jest.DAWAJ CHRIS!!!r


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#2 2010-04-20 16:18:38

 Hekos

Moderator

15632520
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 276
Punktów :   

Re: Konferencja Areola vs Adamek

i tak dalej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gothic 1 kody na bronie i zbroje www.hakimetin2.pun.pl krolewskie haki zoro najlepszy serwer parkour 1.6.2 kod na pinbala