" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-01-15 16:37:53

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Adamek vs Gołota

Andrzej Gołota co rusz zaskakuje wypowiedziami dotyczącymi przegranej walki z Tomaszem Adamkiem. Wcześniej "Andrew" w swoim stylu podszytym lekką ironią wyraził chęć rewanżu, a teraz przyznał, że o porażce z "Góralem" zdecydowała zdrada bliskiej mu osoby!
Co konkretnie Gołota miał na myśli? - On (Adamek, przyp. red.) wiedział, gdzie i jak bić. Ktoś z mojego teamu musiał mu powiedzieć, co mnie boli, co mam niezaleczone. I tak mnie załatwili. Trudno - twierdzi Gołota w rozmowie z dziennikiem "Polska The Times".

Zdaniem pięściarza zdrajcą okazał się... Ziggy Rozalski, który był jego promotorem, a teraz reprezentuje Tomasza Adamka.

- Ten kret to Ziggy Rozalsky. Ale ja się na niego nie gniewam, boks to już taki biznes - dodaje Gołota.

Wydawało się, że "Andrew" po walce z Góralem zakończy karierę, okazuje się jednak możliwy jest jego powrót do ringu. Pojawiły się informacje, że Gołota chce pożegnać się z kibicami w godny sposób. W związku z możliwą walką "Andrew" dba od dobrą formę.

- Biegam. Trochę ćwiczę. Jeżdżę na rowerze. Boksuję w gymie. Nie mogę się zapuścić, bo nie wiem, co mnie w życiu czeka - wyjaśnia Gołota.


To zdanie Gołoty, a wy jak myslicie? Dlaczego Gołota przegrał?


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#2 2010-01-15 16:48:22

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

Czy był kret?Trudno powiedzieć jest to możliwe.
Czy Andrzej wróci?Raczej jak zdrowie dopiszę,to tak chętnie zobaczył bym go w dobrej formie.
Dlaczego przegrał z Adamkiem?Długo by pisać:D


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#3 2010-01-15 16:52:02

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

Ostatnio spytany na lotnosku czy wroci do boksu odpowiedział :
-Przeciez trzeba dorwac tego Adamka!

Moze to zart, a moze prawdziwa zapowiec ponownego starcia? Obstawiam to pierwsze.

Ostatnio edytowany przez Kisiel (2010-01-15 16:57:20)


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#4 2010-01-15 16:55:38

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

Ale to było pół żartem pół serio.
Następnym przeciwnikiem Andrzej nie będzie raczej Adamek raczej jakiś inny.A gdyby Gołota wygrał to może.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#5 2010-01-16 15:34:10

GOŁOTA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 28
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

Gdyby niebyło kreta gołota by mógł wygrac z adamkiem.


Gołota jest mistrzem!!!!!!!!

Offline

 

#6 2010-01-16 18:35:59

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

GOŁOTA napisał:

Gdyby niebyło kreta gołota by mógł wygrac z adamkiem.

Gdyby...
Gdyby walka odbyła się godzinę wcześniej...
Gdyby godzinę później...
Gdyby kilka lat wcześniej...
Gdyby...
I tak w kółko.Boks jest takim sportem gdzie bardzo ważne jest podejście psychiczne.Czasami jesteś w szatni królem,a na ringu leżysz na dechach.
Inaczej myślał by godzinę przed,inaczej godzinę później,jeszcze inaczej kilka lat temu,a zupełnie inaczej gdyby...


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#7 2010-01-17 14:17:13

 BoXFunPL

Bywalec

9445720
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 158
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

Co wy dajecie  jaki kret nie była żadnego kreta po prostu wygrał i co tu robić aferę jak będzie rewanż/w co wierzę/ to sie okaże


Życie jest jak papier toaletowy: długie, szare i do d***.

Offline

 

#8 2010-01-18 15:18:30

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

BoXFunPL napisał:

Co wy dajecie  jaki kret nie była żadnego kreta po prostu wygrał i co tu robić aferę jak będzie rewanż/w co wierzę/ to sie okaże

Jeżeli nie znasz dobrze tematu,to nie wiesz czy był ten oszust czy nie.
Wcale bym się nie zdziwił jak by się okazało że rzeczywiście Rozalsky,powiedział Adamkowi jakie słabe punkty będzie miał Andrzej.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#9 2010-01-18 18:18:12

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

To oczywiste ze go poinstruowal, takie jest zadanie trenera. Nie ma sensu za to na Ziggyego najezdzac. Gdyby Gołota obecnie byl od Adamka lepszy to bywygral tak, czy siak. Nie udalo sie i nie ma sie co usprawiedliwiac.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#10 2010-01-18 18:26:12

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

Ziggy to nie trener,tylko promotor.To jest raczej nie w porządku wobec Gołoty.Nie usprawiedliwiam Gołoty,bo czy był czy nie było kreta to sprawa poboczna.Nie miało to największego wpływu na wynik walki.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#11 2010-01-18 19:44:42

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

Nie w porzadku, czyli co? Miał siedzieć cicho i trzymac slabe strony Gołoty w tajemnicy? Ziggy pomaga Adamkowi i to wobec niego powinien byc lojalny, i starac sie mu pomoc. Nie potepiam go nawet jesli w tych plotkacz jesttroche prawdy.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#12 2010-01-19 15:55:44

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

Ciąg dalszy awantury:


Szykuje się kolejny głośny konflikt w polskim boksie zawodowym. Tym razem po przeciwnych stronach stanęli wielcy przyjaciele - Andrzej Gołota i Ziggy Rozalski. Chodzi o jesienną walkę z Tomaszem Adamkiem.
Ziggy Rozalski od lat związany był z Andrzejem Gołotą. To on od początku prowadził zawodową karierę naszego najsłynniejszego pięściarza. Co więcej "Andrew" jest ojcem chrzestnym jednej z córek Ziggy'ego. Coś się jednak między nimi popsuło.

W jednym z wywiadów, Gołota powiedział dość tajemniczo, że przed starciem z Adamkiem w swoim obozie miał "kreta". "Przegląd Sportowy" informuje, że chodzi właśnie o Rozalskiego. - A co?! Ja niby byłem w Chicago podczas przygotowań?! - mocno denerwuje się menadżer obu pięściarzy w rozmowie z dziennikiem sportowym. "Góral" mu wtóruje: co Ziggy miałby mi powiedzieć? Że mam bić na głowę i korpus? No proszę was - uśmiecha się Adamek.

- Pięć lat temu mówiłem Andrzejowi: daj sobie spokój. Niestety nie posłuchał mnie. Dostał już dużo po głowie i teraz są efekty - uważa Rozalski.

W rozmowie z Przeglądem Sportowym, Ziggy Rozalski odniósł się również do podziału pieniędzy z październikowej walki. - Każdy dostał po ponad 300 tysięcy dolarów! W USA już dawno Andrzeja skreślili, dostałby pewnie góra 30 tysięcy. Żadna telewizja w Stanach nie chciała tego pokazać. Adamka z kimś innym chętnie, Gołoty już nie. Tak naprawdę to podział pieniędzy powinien być 65 do 35 albo i 70 do 30 dla Adamka. Ale powiedziałem Tomkowi: zróbmy pół na pół. Ja Gołotę bardzo lubię i tak zostanie. Jednak po co on teraz takie bzdury gada - dziwi się Rozalski.

Przy okazji pieniędzy, trzeba jednak powiedzieć, że to dzięki walce z Andrzejem, Adamek błyskawicznie zaistniał w wadze ciężkiej. Jednak nazwisko Gołota jeszcze coś znaczy w USA, skoro notowania "Górala" bardzo szybko poszły w górę w "ciężkiej".


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#13 2010-01-19 16:49:59

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

Co do wypowiedzi Adamka "Że mam bić na głowę i korpus? No proszę was"-To po co wogule trener mówi"Wal na lewe oko" chyba dlatego że ten punkt jest słaby.No proszę was.
Większość polaków mówi Andrzej skończ,ale inni z Don Kingiem na czele "Walcz".Spotkałem się już z wieloma rożnymi komentarzami,nie którzy mówią że Andrzej jest nieprzewidywalny,może zrobić wszystko,też tak uważam.
A po za tym to ja uważam że media specjalnie nadmuchały ten temat żeby było co pisać.Przecież Andrzej powiedział że nie czuje urazy do Ziggiego Rozalskiego,bo boks to biznes.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#14 2010-01-19 21:52:21

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

Po tej calej "aferce" Andrzej stracil w moich oczach tak jak Adamek po tym jak oswiadczyl ze winnym jego slabego miejsca w plebiscycie jest polsat.
Obuch panow nadal szanuje, ale mysle ze tymi glupotami psuja swoj wlasny wizerunek.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#15 2010-01-21 15:45:04

 BoXFunPL

Bywalec

9445720
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 158
Punktów :   

Re: Adamek vs Gołota

nie będę udzielał się więcej w tej sprawie. Dla mnie to jest zamknięte wygrał to wygrał nie da się cofnąć czasu


Życie jest jak papier toaletowy: długie, szare i do d***.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spis-ots.pun.pl www.detroforum.pun.pl www.elliteofdestiny.pun.pl www.nbaniggaz.pun.pl www.oazaczermna2007.pun.pl