" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne


#1 2010-01-28 17:29:54

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Vałujew odrzucił propozycję Kilczki

Były mistrz świata federacji WBA kategorii ciężkiej, Nikołaj Wałujew (50-2, 34 KO) nadal  bezowocnie negocjuje z czempionem WBC, Vitalijem Kliczko (39-2, 37 KO) w sprawie organizacji pojedynku. Rosyjski gigant poinformował ostatnio, że odrzucił ofertę walki z ukraińskim pięściarzem. Jak to w boksie zawodowym często bywa, przyczyną takiej decyzji były kwestie finansowe.

- Kliczko zadzwonił do mnie w ostatnią sobotę. Zapytał się czy zgadzam się na jego warunki. Zaproponował taką samą gażę za walkę, jaką miał jego ostatni rywal, Amerykanin Kevin Johnson. Johnson otrzymał dokładnie milion dolarów. Vitali i mi zaproponował taką kwotę. Ale dla mnie jest to propozycja nie do przyjęcia - powiedział Wałujew.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#2 2010-01-28 18:20:05

 Hekos

Moderator

15632520
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 276
Punktów :   

Re: Vałujew odrzucił propozycję Kilczki

hmmm... jakby doszło do takiej walki, a mam nadzieje że dojdzie to będzie ciekawie.

Offline

 

#3 2010-01-28 18:23:48

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Vałujew odrzucił propozycję Kilczki

Sądzę że Kliczko by wygrał,ale Vałujew miał by przewagę wzrostu i mógł by walczyć na półdystansu.Dodatkowo i Vitek i Nikoś dobrze walą prawymi prostymi.
Było by ciekawie.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#4 2010-01-28 19:19:51

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Vałujew odrzucił propozycję Kilczki

Oczywiscie ze byloby ciekawe. Mam nadzieje ze nie zostaniemy pozbawieni takiego spektaklu, z powodu pieniedzy. Moim typem bylby Kliczko. Swoja droga to 1 milion to przeciez nie malo, nawet za walke takich slaw. Mam nadzieje ze szybko sie dogadaja.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#5 2010-01-28 21:15:26

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Vałujew odrzucił propozycję Kilczki

Nie mało na taki pojedynek?
Kliczko dostanie około 20mln a Vałujew ma dostać 1 mln,jak Vałujew miał się zgodzić na takie warunki.To był by bardzo ważny pojedynek i na pewno dużo by na tym zarobili więc przynajmniej 5-7 mln. dla Nikołaja.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#6 2010-01-31 20:14:57

GOŁOTA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 28
Punktów :   

Re: Vałujew odrzucił propozycję Kilczki

Oby byla ta walka.Tylko Kliczko musi dać wiecej Wałujewowi.


Gołota jest mistrzem!!!!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.link7.pun.pl www.frags-fighter.pun.pl www.wsparcie.pun.pl www.sesyje.pun.pl www.nasza-klasa6a.pun.pl