" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne


#1 2010-01-25 20:38:07

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Włodarczyk vs Fragomeni w eliminatorze?

Nie dawno dotarła do nas informacja o zmianie przeciwnika dla Krzysztofa Włodarczyka,a dziś informujemy iż stawką tego pojedynku może nie być pas.

Pierwotnie "Diablo" miał walczyć z Węgrem Edreim,lecz ten zwakował swój pas.Promotorzy Włodarczyka byli przygotowani na takową możliwość i szybko znaleźli rywala dla naszego boksera.Tak więc rywalem Krzysztofa ma być Włoch Giacobbe Fragomeni.
Jednak nieoficjalne źródła donoszą jakoby walka z Fragmenim miała by być tylko walką eliminacyjną.

Na chwilę obecną nie dotarła do mnie żadna oficjalna wiadomość inna od tej z przedwczoraj, że "Diablo" walczy z Fragomenim o mistrzostwo świata - komentuje sytuację menadżer byłego czempiona IBF Andrzej Wasilewski. - Gdyby jednak federacja postanowiła, że odbędą się dwie walki eliminacyjne, tak się będzie musiało stać. Zresztą takie miniturnieje zdobywają sobie ostatnio coraz większą liczbę zwolenników. Kto wie, może to dobry pomysł na promocję boksu…


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#2 2010-01-31 20:26:57

GOŁOTA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 28
Punktów :   

Re: Włodarczyk vs Fragomeni w eliminatorze?

i pewnie tak bedzie.
Ale mysle ze diablo da sobie rade z tym przeciwnikiem i pózniej o pas.bo ostatnio jakos mało słychac o diablo kiedys to cały czas bylo.


Gołota jest mistrzem!!!!!!!!

Offline

 

#3 2010-02-01 19:12:18

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Włodarczyk vs Fragomeni w eliminatorze?

Dziwiłem się czemu nikt nie komentuje tego artykułu?
Bo to że Diablo może nie walczyć o pas tylko w eliminatorze wydawało mi się ważne.
Promotorzy zmarnowali jego talent.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#4 2010-02-01 20:39:25

 Hekos

Moderator

15632520
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 276
Punktów :   

Re: Włodarczyk vs Fragomeni w eliminatorze?

Tak jest to ważne i szkoda mi że Diablo nie będzie walczył o pas.

Offline

 

#5 2010-02-02 16:13:51

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Włodarczyk vs Fragomeni w eliminatorze?

Myślę że będzie,co się odwlecze to nie uciecze:)
Wystarczy pokonać Fragomeniego i zwycięzce z drugiego pojedynku-proste?Zobaczymy czy takie proste:)


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#6 2010-02-02 17:41:17

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Włodarczyk vs Fragomeni w eliminatorze?

To wcale nie jest proste. Na takich turniejach sypia sie kontuzje itd. Zreszta zawsze latwiej wygrac 1 walke niz 3


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.perlawroclaw.pun.pl www.pedagogikatarnow.pun.pl www.dragonballarena.pun.pl www.ministranci.pun.pl www.seafights.pun.pl