" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne


#31 2010-02-06 19:34:14

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Pojedynek Estrada vs Adamek

Ja ja nie łómjm ljczyci:D


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#32 2010-02-06 22:31:44

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Pojedynek Estrada vs Adamek

Widze ze nie tylko Simson sie na zegarku nie zna:D


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#33 2010-02-07 11:02:51

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Pojedynek Estrada vs Adamek

Tomasz Adamek zanotował 2. zwycięstwo w wadze ciężkiej i 40. na zawodowym ringu. W obecności 11 tysięcy fanów w New Jersey "Góral" pokonał jednogłośnie na punkty Jasona Estradę i zachował pas IBF International.


Drugi pojedynek Adamka w królewskiej kategorii wagowej niczym nie przypominał starcia z Andrzejem Gołotą. Estrada, który bardzo dobrze przygotował się do walki, postawił "Góralowi" ciężkie warunki. Mimo to Polak walczył w swoim stylu zadawał ciosy seriami. Estrada za to, liczył na jeden cios - prawy sierpowy.

Po 12 rundach walki anonsowanej jako starcie ciężkiej artylerii, sędziowie nie mieli wątpliwości. Wszyscy punktowali na korzyść "Górala" (115-113; 116-112; 118-110). Z werdyktem nie mógł się pogodzić Estrada, który uważał się za zwycięzcę i nawet po słabszych rundach podnosił ręce w geście triumfu.

To zwycięstwo otwiera Adamkowi drogę do walk z najlepszymi pięściarzami wagi ciężkiej. Już w kwietniu Adamek może się zmierzyć z Chrisem Arreolą. Zwycięzca tego pojedynku będzie najprawdopodobniej walczył o pas mistrza świata prestiżowych federacji.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#34 2010-02-07 11:14:57

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Pojedynek Estrada vs Adamek

Tak jak przewidywałem nokautu nie było przewalczyli 12 rund.Myślę że dosyć wyrównanych rund,Estrada nie był gorszy od Adamka,co więcej to częściej wywierał pressing na rywalu,z tym że czasami zadawał mało ciosów.Estrada w swoim stylu prowokował Adamka i nawet śmiesznie mu to wychodziło.Sądzę że minimalnie wygrał Adamek,lecz jeżeli sędziowie orzekli by remis to był by on raczej sprawiedliwy.
Dziś na Polsacie lecieć będzie powtórka tego pojedynku,wykorzystam ten fakt i policzę punkiciki:)


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#35 2010-02-07 12:03:44

 Hekos

Moderator

15632520
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 276
Punktów :   

Re: Pojedynek Estrada vs Adamek

Trzeba podkreślić iż Estrada nie był takim łatwym przeciwnikiem dla Adamka.
Pokazali kawał dobrego boksu w wykonaniu zarówno Polaka jak i Amerykanina.

Offline

 

#36 2010-02-07 12:51:24

 BoXFunPL

Bywalec

9445720
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 158
Punktów :   

Re: Pojedynek Estrada vs Adamek

Zgadzam się z tobą Hekos


Życie jest jak papier toaletowy: długie, szare i do d***.

Offline

 

#37 2010-02-07 14:56:23

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Pojedynek Estrada vs Adamek

Ja tez sie z Hekosem zgadzam, ale musze sie nie zgodzic z Lazerem. To Adamek zadal wiekszosc ciosow w tej walce, ruszal sie po ringu. Estrada trafil go 5 razy na cala walke. Adamek zgonie z zalozeniami trzymal go na dystans, dyktowal warunki tej walki. Ramis bylby bardzo niesprawiedliwy.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#38 2010-02-07 14:59:52

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Pojedynek Estrada vs Adamek

Jedno trzeba Estradzie przyznac, ma switna obrone. Potrafi jednoczesnie zakryc garda tulow i głowe, przy tym ciagle jest gotowy do ciosu. Jego bledem byly ciosy. Zadawal silne, wyczerpujace pojedyncze ciosy. Zeby powalic przeciwnika 1 ciosem trzeba miec naprawde duze szczescie, lub naprawde slabego przeciwnika. Adamek punktowal seriami, i okazalo sie ze mimo przyrostu masy, jest nadal tak samo szybki! W kazdym razie szybszy niz Estrada, ale moze poprostu Jason mial zly dzien.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#39 2010-02-07 15:50:54

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Pojedynek Estrada vs Adamek

Raczej bardzo dobry,Estrada walczył naprawdę pożądnie,fantastyczne uniki,prowokacje,trafione ciosy itp.
Punktujcie dzisiejszą powtórkę.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoxgra.pun.pl www.spis-ots.pun.pl www.oazaczermna2007.pun.pl www.elliteofdestiny.pun.pl www.nbaniggaz.pun.pl