" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-02-09 16:45:37

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Sosnowski:Adamek za słaby na ciężką

Mistrz Europy wagi ciężkiej, Albert Sosnowski (45-2-1, 27 KO) uważa, że Tomasz Adamek nie posiada odpowiednich atrybutów na wagę ciężką i z racji tego nic nie osiągnie w królewskiej kategorii.

- Adamek zapewnia, że mierzy znacznie wyżej niż moje mistrzostwo Europy. Jego sprawa, ale to będzie go bolało. On nic nie osiągnie w wadze ciężkiej. Ma za mało siły, za słaby cios. Kiedyś był szybki, ale kiedy nabrał wagi, stracił też szybkość. To świetny bokser, ale nie na wagę ciężką. - powiedział "Super Expressowi" "Dragon".


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#2 2010-02-09 17:47:00

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Sosnowski:Adamek za słaby na ciężką

Ale to  dobrze ze prubuje, ze chce sie sprawdzic. Zamiast walczyc z kelnerami w cruser, chce sprobowac swoich sil z najlepszymi, zeby za 10 lat nikt mu nie powiedzial ze nie probowal. Co z tego ze dzis wszyscy twierdza ze zrobil bład. Ja pochwalam jego decyzje. Zeby duzo zyskac, trzeba miezyc wysoko.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#3 2010-02-09 21:50:26

 Hekos

Moderator

15632520
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 276
Punktów :   

Re: Sosnowski:Adamek za słaby na ciężką

Uważam że chociaż podjął się walki w innej wadze, choćby nie był dobry (a tego jeszcze nie wiemy) to i tak należy mu się troche szacunku
z naszej strony.

Offline

 

#4 2010-02-10 17:37:31

 BoXFunPL

Bywalec

9445720
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 158
Punktów :   

Re: Sosnowski:Adamek za słaby na ciężką

Nie możemy podważać decyzji Górala. Jak wybrał ciężką to musi już w takiej walczyć trudno. Będzie miał czasami (choć ja myśle że bardzo rzadko) piach w oczy ale da rade


Życie jest jak papier toaletowy: długie, szare i do d***.

Offline

 

#5 2010-02-10 18:04:46

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Sosnowski:Adamek za słaby na ciężką

Ludzie mówią za szybko idzie do ciężkiej.
A ja sie pytam a kiedy miał pójść do HW jak będzie miał 40 lat?
Teraz jest w szczycie kariery i jest to według mnie najlepszy czas na przejście do królewskiej kategorii.
Stracił w moich oczach,gdy obrażał Gołotę któremu wiele zawdzięcza,pokazał się ze strony chama który pcha się do mediów.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elliteofdestiny.pun.pl www.narutoxgra.pun.pl www.oazaczermna2007.pun.pl www.detroforum.pun.pl www.spis-ots.pun.pl