" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne


#1 2010-02-10 19:55:58

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Albert Sosnowski vs David Haye

Polak moze walczyc z jednym z czołowych bokserow wagi ciezkiej!


Promotor Alberta Sosnowskiego, Krzysztof Zbarski poinformował dziennikarzy "Sportu", że jego podopieczny może już niedługo walczyć z czołowym pięściarzem świata, Davidem Haye'm. Do konfrontacji może dojść, jeśli Polak wygra dwie najbliższe walki.


Już 9 kwietnia Sosnowski będzie walczył w Londynie ze złotym medalistą z Sydney, Audley'em Harrisonem. Polak będzie bronił tytułu mistrza Europy. Zbarski zdradził, że w przypadku wygranej kolejnym rywalem będzie Ukrainiec Aleksandr Dymitrenko.

Konfrontacja z Haye'm może otworzyć Polakowi drzwi na światowe salony. - Prowadzimy wstępne rozmowy z obozem Davida Haye’a. I wcale nie zostaliśmy przez nich zlekceważeni - zaznacza Zbarski, wedle którego walka "Dragona" z dynamicznym Anglikiem jest jak najbardziej możliwa.

Niewątpliwie najbardziej z takiego obrotu sprawy zadowoleni są polscy kibice. Jeśli dobrze pójdzie, będą oglądali walki z udziałem dwóch polskich pięściarzy w królewskiej kategorii.

KOMENTARZ:

Co o tym sadzicie? Rywal niesamowicie wymagajacy, Dragon wg. mnie wygrac moze tylko z pomoca wielkiego szczescia. Uwazam jednak ze to bardzo dobrze, ze przestał walczyc z kelnerami i chce sprobawac sil z najlepszymi. A nóz, widelec mu sie poszczesci i Adamek nie bedzie walczyl ani z Kliczaka, ani z Hayem, tylko z Dragonem. Dla polskich kibicow(w tym dla mnie) byłby to szczyt marzeń.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#2 2010-02-10 20:32:42

 Hekos

Moderator

15632520
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 276
Punktów :   

Re: Albert Sosnowski vs David Haye

No i wreszcie Albert się pokaże nieważne czy wygra ale już ludzie inaczej o nim będą mówić.

Offline

 

#3 2010-02-10 20:57:23

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Albert Sosnowski vs David Haye

Ta,ale musi najpierw pokonać Harrisona można już po tym poczytać na forum.
I jest jeszcze Dimitrenko:D
Liczę na Alberta,lecz najpierw poczekam jak potoczą się sprawy jego najbliższych walk.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#4 2010-02-11 19:53:59

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Albert Sosnowski vs David Haye

Jasne, ze czekac trzeba, ale popieram Hekosa w twierdzniu ze dobrze ze sie pokazuje. Walczac z coraz lepszymi przeciwnikami, nawet przegrywajac, ale nie znacznie buduje swoja reputacje. Dzieki niej bedzie zdobywal coraz intratniejsze propozycje. Oby tak dalej.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.efemforum.pun.pl www.otoja.pun.pl www.madapazajjj.pun.pl www.stowarzyszeniexxx.pun.pl www.zielonykac.pun.pl