" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne


  • Index
  •  » MMA
  •  » Mariusz Pudzianowski

#1 2010-02-06 19:32:20

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Mariusz Pudzianowski

Już siódmego maja po raz kolejny można będzie zobaczyć występy zawodników MMA na najwyższym poziomie. Tym razem „Konfrontacja Sztuk Walki” odbędzie się na Śląsku, a konkretnie w katowickim Spodku, obiekcie, który w swojej historii gościł największe imprezy sportowe i kulturalne w naszym kraju.

- Podczas dwunastej gali hala warszawskiego Torwaru pękała w szwach, a chętnych, którzy chcieli kupić bilety było dużo więcej niż miejsc. Zdecydowaliśmy się, że koleją galę KSW chcemy pokazać większej grupie sympatyków. Wybraliśmy Katowice - mówią Maciej Kawulski i Martin Lewandowski, właściciele Federacji KSW.

Włodarze gwarantują maksymalną dawkę adrenaliny i przygotowali dla wszystkich fanów wszechstylowej walki wręcz dwa starcia wieczoru. W pierwszym z nich wystąpi Mamed Khalidov – najlepszy zawodnik wagi średniej w Polsce i w Europie i – miejmy nadzieję – zdobywca pasa japońskiej organizacji „Sengoku” (będzie walczyć o trofeum 7 marca – przyp. red.).

Naturalizowany Czeczen po niespełna rocznej przerwie znów zaprezentuje się polskiej publiczności. Fighter „KSW Team” w tym pojedynku będzie bronić pasa międzynarodowego mistrza w kategorii do dziewięćdziesięciu pięciu kilogramów, który to wywalczył pokonując Daniela Acacio.

W drugiej walce zobaczymy najsilniejszego człowieka na świecie Mariusza Pudzianowskiego, który po udanym debiucie na dwunastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki” zamierza dopisać do swojego rekordu kolejne zwycięstwo. – Wkrótce poinformujemy z kim zmierzą się obaj zawodnicy – wyznają właściciele KSW. – Jak tylko zakontraktujemy im przeciwników, będziemy informować o tym media – dodają.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#2 2010-02-14 00:07:01

 BoXFunPL

Bywalec

9445720
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 158
Punktów :   

Re: Mariusz Pudzianowski

I znowu walka Pudziana będzie trwać jednego Najmana )


Życie jest jak papier toaletowy: długie, szare i do d***.

Offline

 

#3 2010-02-14 08:52:37

 Hekos

Moderator

15632520
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 276
Punktów :   

Re: Mariusz Pudzianowski

no i znów będzie "hołota" na ringu.

Offline

 

#4 2010-02-14 20:23:42

 Simson

Początkujący użytkownik

671068
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 63
Punktów :   

Re: Mariusz Pudzianowski

ja lubię oglądać jak to nazwał Kamil ,,hołotę"

Offline

 

#5 2010-02-14 22:14:16

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Mariusz Pudzianowski

"Holota" to Pudzian czy jego, ze sie tak pokretnie wyraze, przeciwnik?


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#6 2010-02-15 08:48:12

 Hekos

Moderator

15632520
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 276
Punktów :   

Re: Mariusz Pudzianowski

Pudzian, a któż by inny.

Offline

 
  • Index
  •  » MMA
  •  » Mariusz Pudzianowski

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.frags-fighter.pun.pl www.60dhwesterplatte.pun.pl www.sesyje.pun.pl www.link7.pun.pl www.nasza-klasa6a.pun.pl