" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-02-20 22:39:44

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Wywiad z Damianem

Rafał Musioł: 6 marca w Katowicach będzie pan walczył o pas mistrza Europy EBA kategorii półśredniej. Jak przebiegają przygotowania do walki?
Damian Jonak: Wszystko toczy się zgodnie z planem. Jestem w najważniejszym momencie, walczę w sparingach, jeden z treningowych pojedynków odbyłem podczas gali w Berlinie zwyciężając w czwartej rundzie Marcena Gierke. Czuję, że forma rośnie.

- Vuk Mitić. Jego rekord: 10 wygranych, 6 ko, 1 porażka sugeruje, że ma czym uderzyć...
Czekam na płytkę z nagranymi walkami Miticia, rozmawiałem już także z trenerami, którzy widzieli go w akcji. Ale nie nastawiam się na jego styl boksowania, bo to z reguły się nie sprawdza, każdy szykuje niespodzianki, chce czymś zaskoczyć. Po prostu chcę pokazać wszystko to, co potrafię.

- Spodek jest dla pana miejscem szczęśliwym, w tej hali zdobył pan pas młodzieżowego mistrza świata. To ma znaczenie psychologiczne?
Na pewno. W ogóle bardzo lubię występować na Śląsku. Tutaj kibice znają się na boksie, przecież były takie czasy, że zamiast do kościoła szli na mecz ligowy, amieli wtedy w czym wybierać. I kogo oglądać.

- Promotor Andrzej Grajewski zapowiada, że pokonanie Miticia otworzy panu drogę do walki o pas mistrza świata którejś z najważniejszych federacji. To realne plany?
Na razie myślę tylko o walce z Miticiem.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.link7.pun.pl www.nasza-klasa6a.pun.pl www.frags-fighter.pun.pl www.60dhwesterplatte.pun.pl www.wsparcie.pun.pl