" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne

#1 2010-03-23 21:16:09

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Kulej o walce Sosnowski vs Kliczko

Jerzy Kulej, cytowany przez "Dziennik", uważa że do walki Alberta Sosnowskiego (45-2-1, 27 KO) z Witalijem Kliczko (39-2, 37 KO) o pas WBC doprowadzona zbyt wcześnie.

- Uważam, że jest zbyt wcześnie na walkę z tak groźnym zawodnikiem, jak Kliczko. Sosnowski to dzielny i wspaniały bokser, ale po zdobyciu tytułu EBU powinien mieć szansę okrzepnąć, przecież wyżej od walki o pas mistrza świata nie ma już nic. Adamek jest pod tym względem lepiej prowadzony. Pewnie chodziło o pieniądze, ale trzeba też pamiętać o zdrowiu, bo nawet milion dolarów nie zniweluje efektów wstrząśnienia mózgu. Boję się, żeby nie skończyło się tak, jak w przypadku walki Gołoty z Lewisem - powiedział Kulej.


Komentarz:
Za wcześnie...
To kiedy miał walczyć jak będzie miał 40 na karku,była okazja to trzeba ją wykorzystać,a nóż się trawi i Albert da walkę życia,Kliczko podatny na kontuzję ją odniesie i Albert mistrzem świata HW.Tak samo jest z Adamkiem,mówią że za wcześnie a przecież jest teraz w swojej prime,jak by teraz nie przeszedł do cięzkiej to za 2-3 lata nie miał by co tam szukać.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.neverland.pun.pl pies wymiotuje 30 minut po jedzeniu www.brzydula.pun.pl motocykle wojskowr kawały o kibicach barcelony