" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne

#1 2010-03-27 19:43:38

 Hekos

Moderator

15632520
Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 276
Punktów :   

test psychologiczny

TO JEST KRÓTKI, PRAWDZIWY TEST PSYCHOLOGICZNY: HISTORIA PEWNEJ DZIEWCZYNY. NA POGRZEBIE SWOJEJ MATKI SPOTYKA CHŁOPAKA, KTÓREGO WCZEŚNIEJ NIGDY NIE WIDZIAŁA. NIEOCZEKIWANIE DOSTRZEGA W NIM MĘŻCZYZNE SWEGO ŻYCIA I W TYM SAMYM DNIU ZAKOCHUJE SIĘ... . KILKA DNI PÓZNIEJ DZIEWCZYNA ZABIJA SWOJĄ SIOSTRĘ. ....JAKI JEST POWÓD ZABICIA WŁASNEJ SIOSTRY???????Odpowiedź znajdziesz poniżej. Zanim zajrzysz POMYŚL SAM(A).


Riposta: MIAŁA NADZIEJĘ, ŻE TEN CHŁOPAK ZNOWU POJAWI SIĘ NA POGRZEBIE.
Jeżeli odpowiedziałeś(aś) prawidłowo znaczy to, że rozumujesz jak psychopata....!!!!! Ten test został stworzony przez słynnego amerykańskiego psychologa i pozwala weryfikować potencjalnych zabójców. Wielu seryjnych morderców odpowiedziało prawidłowo na to pytanie. Jeżeli odpowiedziałeś(aś) błędnie lepiej dla Ciebie. Jeżeli ktoś z Twoich przyjaciół odgadł odpowiedź sugeruję trzymać się od niego z daleka.
Sztuczka psychologiczna. Wykonuj instrukcje poniżej: UWAGA: nie przewijaj ekranu w dół za szybko. Rób to powoli i wykonuj polecenia w myśli, jak najszybciej możesz. Jeśli Ci to pomaga, możesz mówić cicho na głos. Nie przechodź do kolejnego polecenia zanim nie wykonasz poprzedniego i postaraj się, żeby w trakcie eksperymentu nikt Cię nie rozproszył, bo stracisz zabawę. Przewijaj ekran śmiało, najlepiej klawiszem kursora, odstępy między poleceniami są wystarczająco duże.No to jedziemy: wykonuj jedno polecenie na raz, jak najszybciej potrafisz!
Ile jest:
2+2?
4+4?
8+8?
16+16?
A teraz szybko pomyśl jakąś liczbę pomiędzy 5 a 12.
Masz?
To przewijaj dalej...
Wybrałeś(aś) 7, prawda?
Czy to nie dziwne?Sprawdzicie, jak bardzo nie przewidywalne są wasze poczynania. Wyobraźnia to potęga. Róbcie wszystko wg poleceń i przewijajcie ekran w dół (wszystko robimy w umysłach, bo nie będzie efektu !!!) No i nie pomylcie się w liczeniu!!!

Wybierzcie sobie cyfrę od 1 do 9.

Pomnóżcie ja przez 9.

Jeżeli wyjdzie wam liczba dwucyfrowa dodajcie do siebie te cyfry.

Odejmijcie od otrzymanej liczby 5.

Każdej cyfrze przyporządkowana jest litera:
1 to A, 2-B, 3-C, 4-D, 5-E, itd....

Macie już swoja literkę?

Teraz bez większego namysłu wybierzcie państwo na ta literę.

Na trzecią literę państwa wybierzcie kolor.

Na drugą literę KOLORU wybierzcie kwiat.

(przewińcie w dół)
Pomyślcie teraz nad swoim wynikiem i pamiętajcie.....


..... że w Dani nie ma niebieskich irysów.
Wykonuj polecenia po jednym, jak najszybciej potrafisz. I tak jak poprzednio: działaj jak najszybciej potrafisz, ale nie przewijaj dalej, dopóki nie wykonasz danego polecenia.
Ile jest:
1+5
2+4
3+3
4+2
5+1
A teraz powtarzaj w myśli cyfrę 6 jak najszybciej się da przez jakieś 15 sekund. Potem przewijaj dalej.
A teraz szybko pomyśl o jakimś warzywie. I przewijaj dalej.
Jeszcze dalej...
I co... to była MARCHEWKA, prawda?
Jeśli nie, to należysz do tych 2% ludzi na świecie, których umysły są na tyle plastyczne, że stać ich na wymyślenie czegoś oryginalnego. 98% populacji średniaków myśli w tym ćwiczeniu o marchewce. Straszne, nie?


Zasady:
Czytając bardzo szybko policz wszystkie "F" w poniższym tekście:

FINISHED FILES ARE THE
RESULT OF YEARS OF SCIENTIFIC
STUDY COMBINED WITH THE
EXPERIENCE OF YEARS

Gotowe? - przewijaj ekran w dół


Jaki wynik? Trzy? Błąd !!! W sumie jest ich sześć! To nie żart! Przeczytaj jeszcze raz! Mózg nie zauważa "OF" ... Fascynujące? Geniusze widzą wszystkie sześć; trzy to norma; cztery zdarza się rzadko...


Pytanie pierwsze:
Czy gdybyś wiedział/a, że kobieta która jest w ciąży, posiada już ośmioro dzieci, z których troje jest głuchych, dwoje ślepych, jedno lekko upośledzone, i ma ona syfilis, zaleciłbyś/aś jej aborcje?


Przeczytaj następne pytanie zanim przewiniesz do odpowiedzi:


Pytanie drugie:
Nadszedł czas wyborów światowego przywódcy i Twój głos bardzo się liczy. Oto co wiesz o trzech startujących kandydatach:


Kandydat A
Ma powiązania ze skorumpowanymi politykami, oraz konsultuje się z astrologami-wróżkami. Miał dwie kochanki. Nałogowo pali i wypija 8-10 martini dziennie.

Kandydat B
Dwa razy wyrzucono go z urzędu, śpi do południa, używał opium w koledżu i codziennie rano wypija pól butelki szampana a ćwiartkę whisky co wieczór.

Kandydat C
Odznaczono go jako bohatera wojennego. Jest wegetarianinem, nie pali, okazjonalnie pije piwo, nigdy nie miał żadnych stosunków pozamałżeńskich.Zdecyduj, bez podglądania, potem przewiń w dół.Kandydat A to Franklin Delano Roosevelt

Kandydat B to Winston Churchill

Kandydat C to Adolf Hitler...a tak poza tym:Jeżeli w pytaniu odnośnie aborcji.... odpowiedziałeś/aś tak - właśnie zabiłeś/aś Beethovena.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.priyanka.pun.pl www.narutoshinobi.pun.pl ,dlaczego skuter niechce wejsc na obroty muminki postacie z lasu pluton na ascendencie w skorpionie